Річний звіт про діяльність закладу

Вітаю усіх учасників навчально-освітнього процесу в гімназії.

До вашої уваги звіт – самооцінка роботи гімназії за 2022-2023 н.р..

Завершився навчальний рік. Навчальний рік в умовах воєнного часу. Рік упродовж якого навчалися , переховувалися у сховищах,   але домоглися певних результатів, витримали і учні і вчителі.

Як директор гімназії у своїй діяльності протягом звітного періоду я докладав усіх зусиль щоб навчальний заклад функціонував в умовах воєнного часу та продовжував надавати якісні освітні послуги.

Класична гімназії у 2022-2023 н.р. працювала в режимі розвитку, активно впроваджувала в навчально-виховний процес розробки кращих навчально-виховних методик. Вважаю що аналіз освітньої діяльності за минулий навчальний рік підтверджує правильність обраного напрямку розвитку.

За навчальний рік педагогами гімназії зроблено чимало. Про це свідчать здобутки нашого педагогічного колективу, окремих учителів, перемоги учнів на предметних олімпіадах, МАН, результатах НМТ, різноманітних конкурсах, професійні й особисті досягнення вчителів та гімназистів, достатньо високий попит в освітніх послугах гімназії в місті. Моніторинговий аналіз освітньої діяльності гімназії за минулий навчальний рік показав позитивну динаміку в усіх сферах освітньої діяльності хоч зважаючи на умови корективи доводилось вносити у всі сфери функціонування гімназії.

У діяльності гімназії забезпечується прозорість, відкритість, демократичність управління. Плануємо проведення реальних і оптимальних заходів, які можна виконати і які забезпечують рівномірний ритм роботи гімназії протягом року.

На посаді директора працюю 16 рік. Маю честь керувати творчим, працездатним учительським колективом – надійними, досвідченими, сумлінними працівниками. Їх у гімназії зараз  60. І всі вони – різні за віком, досвідом, темпераментом, ставленням  до гімназії та дітей – потребують уваги, підтримки і допомоги, контролю й визнання своїх педагогічних здобутків, своєї неповторності.           Розумію, що найбільше учитель потребує створення умов для творчої праці, для самореалізації і виконання свої великої місії педагога і наставника молодого покоління. Першочерговим завданням завжди вважаю створення таких умов, звільнення вчителя від виконання надлишкових функцій, вивільнення його часу для спілкування з учнями, для самовдосконалення і самоосвіти, для творчості  й розвитку.

Як  директор гімназії орієнтуюся на головну, кінцеву мету навчання й виховання гімназистів; прагну обирати найоптимальніший шлях  для вирішення проблем навчання й виховання учнів, спираючись на громадську думку гімназії.

Отже упродовж року у гімназії забезпечені більш широкі можливості для розвитку й творчої самореалізації суб’єктів освітнього процесу, що підтверджується наступними показниками у розвитку освітнього середовища гімназії, діяльності педагогічних працівників, діяльності здобувачів освіти та управлінській діяльності. У наступних описових розділах ви можете детально ознайомитися із підсумками діяльності класичної гімназії у продовж 2022/2023 н.р.

1.-Самооцінювання-діяльності-Ужгородської-класичної-гімназії-протягом-2022-2023-н.р.-Освітнє-середовище

2.-Самооцінювання-діяльності-Ужгородської-класичної-гімназії-протягом-2022-2023-н.р-Система-оцінювання-здобувачів-освіти -Частина 1

2.1.-Самооцінювання-діяльності-Ужгородської-класичної-гімназії-протягом-2022-2023-н.р.-Система оцінювання здобувачів освіти-Частина 2

3.-Самооцінювання-діяльності-Ужгородської-класичної-гімназії-протягом-2022-2023-н.р.-Діяльність педагогічних працівників