Матеріально-технічне забезпечення та оснащення

Матеріально-технічне забезпечення  Ужгородського ліцею ім. А.Волошина

Навчальний заклад знаходиться за адресою,   м.Ужгород, вул. 8 Березня,44. Проектна потужність  – 960 місць. Змінність навчання однозмінне.Кількість аудиторій  34  лабораторій 4. Кількість класів 27 , кількість учнів на даний час  958. Умови для організації кабінетної системи навчання функціонує кабінетна система навчання, 9 спецкабінетів, 30 навчальних приміщень обладнаних проектно-мультимедійною технікою. У ліцеї 99 осіб  працюючого персоналу, господарського 41 та педагогічного 58.

Ліцей оснащений сучасними навчальними кабінетами (в тому числі предметними), укомплектованими меблями для кожного учня; робочим місцем педагогічного працівника, класними дошками, в тому числі інтерактивними.

Освітній процес з усіх предметів в достатній мірі забезпечений засобами наочності (презентації, плакати, схеми, таблиці, портрети вчених, карти, математичні фігури тощо), необхідним технічним і технологічним обладнанням, значна частина якого зосереджена в навчальних аудиторіях з мультимедійним обладнанням.

В ліцеї працюють 3 комп’ютерні класи, в яких встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютерні класи підключені до мережі Internet. Працює потужна мережа Інтернет . У навчальному закладі 3 компютерні класи  ___ Каб №1 ___21м3_Каб. №2__15,7 м3__Каб №3__15,7 м3. Робочих місць у кабінетах  15+1,15+1,15+1. Комп’ютерні класи відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах.

Крім основних навчальних кабінетів ліцей має адмінсектор (кабінет директора, заступників директора, приймальню), навчально-методичний кабінет (для педагогічних працівників), психологічну службу, медичний пункт, 4 спортивні зали з 5 роздягальнями для хлопчиків та дівчат, гардеробну  для кожного класу, кімнату відпочинку, їдальню, буфет, бібліотеку, музей, басейн.

У ліцеї 4  спортмайданчиків волейбол, баскетбол, футбольне поле природнє,футбольне поле із штучним покриттям, легкоатлетичний майданчик.

Будівля, в якій розміщений ліцей , обладнана відповідними інженерними мережами та технічним устаткуванням для забезпечення належних санітарно-побутових умов працюючим побудована у 1994 р. за словацьким проектом..

Матеріально-технічна база – необхідна умова функціонування Ужгородського ліцею імені Августина Волошина.  Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи і т.д.

Підтримка і розвиток матеріально-технічної бази ліцею  є одною з основних умов успішного здійснення освітнього процесу.

Основна будівля закладу

Простора територія навчального закладу

Етнографічний музей  “Берегиня”

Зал для засідань та конференцій

Кімната слави та відпочинку

Наші комфортабельні навчальні кабінети

Наша яскрава і апетитна  їдальня

Наші затишні коридори

Наш сучасний басейн

Здоров’я учнів – запорука успіху!