50 випускників ліцею ім.Августина Волошина завершили навчання з ВІДЗНАКОЮ

50 випускників ліцею ім.Августина Волошина завершили навчання з ВІДЗНАКОЮ

Сьогодні на міському святі вітали талановиту молодь – найкращих випускників 2026 року. Кожен п’ятий випускник ужгородських шкіл завершив навчання з відзнакою, а їхні імена прикрасили сторінки «Золотого літопису» Ужгорода – Книги шани, яка щороку поповнюється прізвищами тих, хто досяг особливих успіхів у навчанні.

Серед них , звичайно ж, і наші ліцеїсти!!! 50 випускників ліцею ім.Августина Волошина завершили навчання з ВІДЗНАКОЮ. Серед них троє учнів склали НМТ на максимальні 200 балів з математики, історії та англійської мови.

За цими високими результатами – колосальна праця !!! Попереду -абсолютно новий життєвий етап. Хочеться просто побажати нашим учням  упевнено йти до своїх мрій, берегти світло в собі й завжди пам’ятати, що усі ми пишаємось ними !!!